• Alexandrite_Laser.jpg
  • Btx_last.JPG
  • filer1.JPG
  • microderm1.JPG
  • microderm2.JPG

دکتر فاطمه غلامعلی متخصص پوست ومو با مدرک بورد (دانشنامه) و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران ، بیمارستان رازی است . دپارتمان پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان رازی بعنوان قطب علمی بیماریهای پوست در سراسر کشور شناخته می شوند و متخصصینی که دوره آموزش 4 ساله خود را در این مرکز می گذرانند بخوبی بر تشخیص و درمان بیماریهای پوستی تسلط خواهند داشت.

یک نکته مهم در خصوص تشخیص  و درمان بیماریهای پوستی توجه به این نکته است که در حقیقت بسیاری از این اختلالات جنبه مزمن و طولانی مدت دارند و در مواردی مانند بیماری برص (ویتیلیگو) ، پسوریازیس و بسیاری موارد مشابه و حتی درخصوص برخی اختلالات زیبایی مانند انواعی از لک های صورت متاسفانه درمان قطعی تا کنون وجود نداشته است.

در این گونه موارد ضمن اینکه حداکثر تلاش جهت کنترل بیماری به عمل خواهد آمد درمان ناپذیر بودن اختلالاتی از این دست صادقانه به بیماران توضیح داده خواهد شد. بنابراین شنیدن جمله "متاسفانه برای بیماری شما درمان قطعی وجود ندارد " نباید سبب آزردگی خاطر بیماران گردد.

در خصوص درمانهای زیبایی نیز سیر درمان ، مراحل انجام آن ، نتیجه مورد نظر و نیز عوارض احتمالی با مراجعین درمیان گذاشته خواهد شد و تلاش بر این خواهد بود تا در خصوص نتیجه درمان و موارد مرتبط دیدی واقع بینانه برای آنان ایجاد گردد. شایان ذکر است که هدف بسیاری از درمانهای زیبایی اصلاح "نسبی" و نه "کامل" تغییرات پوستی نامطلوب هستند و چنانچه در مواردی پیش بینی شود اقدام به درمان نتیجه مناسبی نخواهد داشت این مورد بروشنی و صادقانه با متقاصیان در میان گذاشته خواهد شد.

 در هر حال تلاش بر این خواهد بود تا با لحاظ کردن درخواستهای بیماران و در نظر گرفتن دانش روز، موثر ترین و کم عارضه ترین راهکارها به ایشان پیشنهاد گردد.

 

آدرس : خیابان ولیعصر ، خیابان توانیر (شهید عباسپور) ، میدان توانیر (شهید عباسپور) ، جنب بانک توسعه تعاون ، پلاک 9 ، طبقه چهارم ، واحد 20

تلفن : 8994-8819-021 و 8755-8819-021